Meilė poilsiautojams

2007 Sausio 29 Kelionės laikas: nuo 2006 Rugpjūčio 29 iki 2006 Rugsėjo 05
Reputacija: +23.5
Pridėti kaip draugą
Parašyti laišką

Neį manoma bū ti Forose ir jo neį simylė ti. Bū dami apsupti š io grož io, ž monė s, patys to než inodami, tampa graž ū s. Kalnų , jū ros, gamtos grož is daro mus malonius, jautrius ir romantiš kus. Patekę iš Foroso, pavyzdž iui, į Maskvą , negalime persitvarkyti.

Prisimenu į domų epizodą . Kartą poilsiautojus iš Kostromos pribloš kė ž odž iai: „Kiekvienas ž mogus svajoja po mirties patekti į dangų . O jū s, gyvenantys Forose, jau esate rojuje“. Iš tiesų , reikia dė koti Dievui ir likimui vien už tai, kad patekai į š į nuostabiai graž ų kampelį .

Tik noriu visiems suš ukti: „Apsidairykite. Jū s esate rojuje, kol gyvas! Grož is iš gelbė s pasaulį ! Ne pinigai! " Kaž kodė l kiekvienas galvoja tik apie save, apie savo kiš enę . O kas pagalvos apie poilsiautojus! ? Kas jiems padė s?

Kurorte pagrindinis ž mogus – poilsiautojas. Ir kiekvienas, kuris juos aptarnauja, turė tų pagalvoti, kad č ia buvę s, norė tų č ia sugrį ž ti dar kartą .

Gal kas nors mane prisimena. Vasarą nemokamai vesdavau ekskursijas po parką , o kaimo centre š eš tadienio vakarais buvau diskotekos vedė ja. Jū sų paklusnus tarnas Pavelas Petrovič ius Firsovas. Mano adresas yra foros-firsov@mail. ru

Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Norėdami pridėti arba pašalinti nuotraukas į istoriją, eikite į šios istorijos albumas
Panašios istorijos
Komentarai (4) palikite komentarą
Rodyti kitus komentarus …
avataras