Klausimai apie AlanijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Alanija
Sveiki. Mes buvome šeima Turkijoje ir savo viešnagę viršijome 18 dienų. Anksčiau ukrainiečiai dėl karo galėjo viršyti 90 dienų, bet tada jie priėmė įstatymą, kad dabar ukrainiečiai turi likti bendrai. Išvykstant iš šalies mums buvo pasiūlyta sumokėti 30 tūkstančių litų baudą. Neturėjome tokių pinigų (net grynaisiais), todėl mus išvežė ir uždraudė atvykti 3 mėnesiams. Klausimas: Ar po trijų mėnesių galime vėl įvažiuoti, ar vis tiek reikės sumokėti baudą? Ir ar man reikės vizos?
prieš 2 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
Aš viršijau 90 dienų buvimo Turkijoje. Sumokėjau baudą Sabiha oro uoste. 90 dienų praleidau Ukrainoje. Kaip teisingai skaičiuoti buvimo Turkijoje dienas, kad nereikėtų vėluoti?
prieš 4 metų  •  3 abonentas 3 atsakymai
(tėvo leidime išvežti vaikus nurodoma esama mamos pavardė)
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Peržiūrėjau visą internetą ir visur yra daug informacijos. Domina infa
prieš 6 metus  •  13 prenumeratorių 18 atsakymų
Sveiki!Turime paketinį turą po Sidę nuo 08.05-18.05.Mano bendrakeleivio paso galiojimas baigiasi 2018-08-28.Tai yra 120 dienų nėra (Kokia lojalumo tikimybė Turkijoje muitininkams? Ar buvo deportacijos atgal atvejų?Ar bus galima sumokėti baudą?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Tibekin Denis Jelena, nuo Gulnaro turo..sudarė daug problemų?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
vaikas (3 m.) keliauja su mama. mama ir tėtis yra oficialiai įregistruoti. ir dar norėčiau patikslinti ar šiame viešbutyje dirba fotografas (ganita holiday)?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Sakyk man Antalijos oro uoste už vizą mokėti tik eurus? O gal jis bus perskaičiuotas kokia nors valiuta? Dėkoju
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Dabar Turkijoje neramu, sako per televiziją, kaip apskritai politinė situacija??
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Sveiki. Esame Rusijos Federacijos piliečiai. Skrendame iš Kijevo į Turkiją. 1) Ar man reikia nusipirkti vizos antspaudą Turkijos oro uoste? ir kiek kainuoja? 2) Ar man reikia užpildyti imigracijos kortelę?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki! Jie sako, kad vizos į Turkiją buvo panaikintos nuo gegužės pradžios. Prašau pasakyti, kas neseniai skrido, ar man reikia vizų, jei reikia, kiek tai kainuoja vienam asmeniui. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Sakykite, prašau, ar man reikia vaiko tėvo leidimo išvykti, jei nesame susituokę ir vaikas turi savo pavardę? Ar gali kilti problemų pasienyje Turkijoje?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 15 atsakymų
Sveiki visi!Ar alkoholio kainos tikrai pigesnės duty free ir ar prasminga pirkti su savimi į viešbutį?Pavojingas vynas Turkijoje.....
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
tiesa ta, kad jei buvau Turkijoje 3 menesius, tai po tiek pat laiko galiu vaziuoti atgal...
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vienas žmogus pagal taisykles turi 20 kg bagažo
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Laba diena. Planuoju aplankyti Turkiją. Išvykimas liepos 4 d.7 dienoms.Bilietą paimsiu iš kelionių organizatoriaus (su kuponu ir atgaliniu lėktuvo bilietu). Paso galiojimo laikas baigiasi rugpjūčio 28 d. Ar įleis mane į muitinę Turkijoje, ar geriau nerizikuoti?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Слышала, что если купить вещи в магазине, то на таможне , по выезду можно вернуть 15процентов НДС, по предъявлению чека. Так ли это? И насколько это длительная процедура?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Jei mano pasas galios iki 2011 m. 11 d., ar jie mane įleis į Turkiją gegužės mėnesį?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Skaitykite atsiliepimus, jie visi yra poliariški. Daug rašo apie apsinuodijimus, bet mes keliaujame su vaiku ir nenorime gadinti savo atostogų nemaloniomis akimirkomis, nes ilsėdavomės Turkijoje, viskas buvo gerai. Ir dar vienas dalykas: kur pigiau nusipirkti suvenyrų?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Skaitykite atsiliepimus, jie visi yra poliariški. Daug rašo apie apsinuodijimus, bet mes keliaujame su vaiku ir nenorime gadinti savo atostogų nemaloniomis akimirkomis, nes ilsėdavomės Turkijoje, viskas buvo gerai. Ir dar vienas dalykas: kur pigiau nusipirkti suvenyrų?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
)
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
pažeidė vizos terminą vienai dienai, pinigų mokėti baudai oro uoste nebuvo.Draudė 60 mėn. Kaip persvarstyti terminą ir kur kreiptis?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Givu v turzii uge 2 mesjaca. Skoro vihogu zamug. domoy ehat eshe ne hochetsja da i aşkım ne otpuskaet. Kas yra budet esli prosrochit vizu? skolko stoit shtraf i voobshe kakie pravila progivanijz zdes? POMOGITE!!!! deportuoti ne hochu!
prieš 15 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų