Klausimas o Budva

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
658 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Vietos ir pramogos»
Kiek pinigų imti maistui, kainos parduotuvėse
Liepos gale su vyru vaziuojame i Budva.Apsistojame viloje su mini virtuve.Nezinau kiek pinigu paimti maistui. Pasakyk man, prašau, kiek vienas žmogus per dieną turės išleisti Maistas be smulkmenų. Iš anksto dėkoju.
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
2 abonentas  • paklausė 2010-07-19prieš 15 metus
Atsakymai  •  3
аватар Zlthn
Pagrindinių produktų kainos tokios pat kaip Ukrainoje (brangi duona, alus, alkoholis, geriamas vanduo). Pietauti restoranuose yra kompleksas – 5 eurai. Ten gali nueiti į viešbutį Mogren, pasirenki kažką panašaus į savitarną, ką nori, tai irgi išeina kažkur 5-6 eurai. Pusryčiams ir vakarienei, nupirkti mums maistą 2 suaugusių 2 vaikų šeimai, pusryčiai + vakarienė buvo 10 eurų. Centre yra gera kavinė su nemokamu wi-fi internetu, vadinamu miesto klubu prie spartos, gera kava 1,20-1,50 euro, skanios picos. Paplūdimiuose, perkant ledus, vaikai nenori duoti keityklų. Su jais iš Ukrainos kalbėjausi angliškai, nors daugelis supranta rusiškai. bet man atrodo, kad jie nori tik kvailioti išgirdę rusų kalbą. Tiesą sakant, jie nėra labai draugiški. Su vaikais ten nėra ką veikti, aplink purvas, nešvarūs paplūdimiai pilni žmonių, prie šakutės nėra kur vaikščioti, juk miestas. Vienintelis normalus paplūdimys yra Mogren, bet nuvažiuoti iki jo nuo centro reikia 20-30 minučių.
аватар bebeshka
Kainos sakyčiau šiek tiek didesnės nei Ukrainoje: arbūzas - 50 centų už kg, vynuogės 4,5 euro už kg, pomidorai, agurkai, kaip apie 2 eurus, bet nepamenu. Vandeniu gazuotas - 1,5 l - nuo 50 centų iki 1-2 eurų. 5 litrų vandens butelis – kiek daugiau nei 2 eurai. Tai brangi mėsa. Šalia pašto, šalia statomo pastato yra prekybos centras ir turgus. Taip pat yra mėsinių, kuriose parduodami mėsos kotletai (purslai) ir kepami ant grotelių priešais jus. Toks purslas (padoraus dydžio plokščias kotletas) 2,2 euro. Alus buteliuose iki 1 euro. Vynas nuo 3 eurų. Paimkite jį prekybos centruose, kaip neapmuitinamą vyną kai kuriomis nerealiomis kainomis. Tame pačiame rajone yra kavinė Oranžinė - negražios interjero, bet pavalgyti joje galima už 5-6 eurus: skani sriuba 1,5-2 eurai, salotos 1,5-2 eurai. Kai kurie patiekalai yra labai dideli, todėl verta paimti dviese. Picos apie 5-11 eurų (vidutiniškai 7 eurai). Užteks dviems. Paplūdimyje parduoda picą už 2 eurus už didelį gabalą, o shawarma ir mėsos kukulius bandelėse su salotomis už 2-2. 5 eurai. Ledai maišeliuose vidutiniškai 1 euras, rutuliukai 1. 5. Ledai labai skanūs. Valgyti savitarnos valgykloje nėra pigu. Vidutiniškai, sakyčiau, kukliai pavalgyti 5-6 eurus, bet
аватар bebeshka
paprastai viskas taip pat arčiau kavinės. 10 eurų už vieną kartą, nes picą valgysi ne visą laiką, o kaip sakoma kiekvienam savo. Ryte pusryčiaudavome namuose – ir kur nors vakarieniaudavome, dažnai pietūs būdavo ir vakarienė. Vakarienė namuose arba kur nors kavinėje. Nurodykite porcijos dydį, čia tikrai galite sutaupyti, ypač jei esate su vaikais. Arbata ir kava už tą pačią kainą. Alus kavinėse nuo 1 euro iki 3 eurų
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Budva
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar
JAV